Spájame a vytvárame priestor
pre diskusiu a spoluprácu.

Warning: fopen() [function.fopen]: Unable to access debug/access.php in /other/website/srdce-slovenska.sk/php/code_debugfcie.php on line 31

Warning: fopen(debug/access.php) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /other/website/srdce-slovenska.sk/php/code_debugfcie.php on line 31

Warning: fopen() [function.fopen]: Unable to access debug/access.php in /other/website/srdce-slovenska.sk/php/code_debugfcie.php on line 31

Warning: fopen(debug/access.php) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /other/website/srdce-slovenska.sk/php/code_debugfcie.php on line 31

Podporujú nás

 

Táto krajina potrebuje ľudí, ktorým na nej záleží. Srdce Slovenska podporujem preto, lebo verím, že vieme vytvoriť veľa pragmatických riešení problémov ľudí aj mimo zasadačiek parlamentu, ministerstiev či vlády.
Ak sa spoja rozumní aktívni ľudia, ktorým záleží na budúcnosti Slovenska, vedia vytvoriť kritickú masu schopnú pohnúť veci dopredu.

Andrea Vadkerti
novinárka, koučka

 

 

 

Milí priatelia, veľmi ťažko popísať slovami, čo cítime, lebo to môžeme len pokaziť. Alebo to cítime, alebo nie. Som veľmi rád, že som stretol vo svojom živote ľudí, ktorí nehovoria, čo by bolo treba urobiť, ale cítia, čo je treba urobiť a robia to. Takíto sú aj naši smejkovia, ktorí, resp. ktoré vytvorili krásny projekt Srdce Slovenska. Tento projekt nie je projekt, ale cieľ niečo zmeniť a zmeniť to vlastným pričinením, vlastným príkladom. Snaha o budovanie lepšej kvality vzťahov v rodine a v spoločnosti a budovanie kultúry vážiť si jeden druhého a byť k sebe rovnoprávne tolerantní je a bude základom našej budúcnosti a určite aj budúcnosti krajín a sveta. A preto stojím pri Vás a veľmi Vám držím palce.

Váš

Ján Badžgoň
predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Castrol & Pollux

 

 

 

Jarmila Lajčáková Hargašová
moderátorka

 

 

 

Blanka Golejová

 

Som vďačná osudu, že spojil môj pracovný život s pozoruhodnou mladou dámou Miriam Letašiovou, a jej tímom, stojacim za projektom Srdce Slovenska. Vnímam ich ako ženy hodné nasledovania, ktoré sa neboja nielen otvoriť témy, na ktoré by, smerom k nám ženám, spoločnosť rada pozabudla, ale ony samotné aj intenzívne pracujú na hľadaní i prinášaní vhodných a progresívnych riešení pre túto problematiku. Ich záslužné konanie, ktoré si vzali za hlavné poslanie, spoznávam cez vlastné zmysly, hlavne počas konferencií pod hlavičkou Srdce Slovenska. Je pre mňa radosť stáť v tých chvíľach po ich boku a pozorovať rastúce nadšenie v sále, ktoré vychádza z prítomných hostí i publika. Môcť sledovať obecenstvo aj v čase prestávok, počas ich neformálnych rozhovorov, alebo ich vidieť odchádzať po celodennej konferencii domov, ako sú naplnení novými myšlienkami z príspevkoch spíkrov, či len tvorivou náladou celého dňa. Atmosféru týchto dní vnímam pritom z nadhľadu – očami fotografa profesionála, ktorý pôsobí ako nezainteresovaný prvok.
Som veľmi poctená, že vo vašej práci vás viem podporovať a byť vám nápomocnou, hoc len takou drobnosťou, akou je dôsledne spracovaný foto dokument z priebehu dňa, ktorý opäť sprítomní daný okamih alebo zostane stálou pamiatkou, keď nám rokmi v mysliach spomienky vyblednú.
Milé dámy, držím vám na vytýčenej ceste z celého môjho srdca palce! Nech sa na vami predkladané témy nájdu vhodné a rýchle riešenia, na ktoré čakajú ženy, mamy, pracovníčky, kolegyne!

S úctou
Blanka Golejová, rodinná, detská a svadobná fotografka (www.svadobna-fotografka.sk)

 

Partneri

 

SARIO - Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu       flexipraca.sk

 

 

Podporte nás pri svojich nákupoch cez internet a nebude vás to stáť ani cent!

 

Podporte Srdce Slovenska cez Dobromat

 

Srdce Slovenska, n. o. je súčasťou projektu Dobromat.sk, vďaka ktorému nás môžete podporiť pri svojich nákupoch cez internet vo viac ako 700 registrovaných obchodoch.

Postup je veľmi jednoduchý:

1. kliknete na banner (nižšie), ktorý vás presmeruje na stránku Dobromat.sk
2. vyberiete si obchod, v ktorom chcete nakupovať
3. nakúpite bežným spôsobom

Alebo ešte jednoduchšie:

1. pridajte si do svojho prehliadača pomocníka, ktorý vás upozorní vždy, keď navštívite obchod, v ktorom môžete podporiť Srdce Slovenska, n. o.
2. nakúpite bežným spôsobom

Vďaka pomocníkovi v prehliadači:

  • nás nikdy nezabudnete podporiť
  • pred nákupom netreba navštíviť stránku Dobromat.sk
  • získate exkluzívne zľavy určené iba jeho používateľom
  • hráte o hodnotné ceny v pravidelných zlosovaniach

Tento spôsob podpory vás nebude stáť ani cent navyše, pretože internetový obchod vyplatí za váš nákup províziu Dobromatu, ktorý ju následne pošle nám. Môžete tak prispieť na našu činnosť niekoľkými percentami z každého nákupu v registrovanom obchode.

Viac podrobností, ako aj zoznam všetkých zaregistrovaných obchodov nájdete na stránke Dobromat.sk.

 

Podporte Srdce Slovenska nákupmi na internete cez Dobromat.sk

 

 

Podporte nás bez toho, aby ste zaplatili čo len cent navyše!

Podporte Srdce Slovenska cez Givenio.org/sk

Srdce Slovenska, n. o. je súčasťou projektu Givenio.org/sk, vďaka ktorému nás môžete podporovať pri svojich bežných nákupoch vo viac ako 600 registrovaných internetových obchodoch.

Postup je veľmi jednoduchý:

1. kliknete na banner (nižšie), ktorý vás presmeruje na stránku Givenio.org/sk
2. zaregistrujete sa a vyberiete si obchod, v ktorom chcete nakupovať
3. nakúpite bežným spôsobom

Alebo ešte jednoduchšie:

1. pridajte si do svojho prehliadača darovacie tlačidlo, ktorý vás upozorní vždy, keď navštívite obchod, v ktorom môžete podporiť Srdce Slovenska, n. o.
2. nakúpite bežným spôsobom

Ako systém podpory cez Givenio funguje?

Zaregistrované internetové obchody vyplácajú Giveniu provízie za vaše nákupy, ktoré potom Givenio posiela nám. Vy zaplatíte za svoj nákup bežnú cenu – ani cent navyše – a zároveň prispejete na dobrú vec.

Viac podrobností, a tiež všetky zaregistrované obchody nájdete na stránke Givenio.org/sk.

Podporte Srdce Slovenska pri nákupoch na internete cez Givenio.org/sk

 

 

Podporte Srdce Slovenska 2 % dane z príjmov

 

Venujte 2 % z dane z príjmov Srdcu Slovenska, n. o.

 

Podporte nás pri napĺňaní nášho poslania - riešení aktuálnych otázok týkajúcich sa rodinného a pracovného života, ako aj podnikateľského a spoločenského prostredia na Slovensku - a venujte nám 2 % dane z príjmov.

Využijeme ich na rozvoj činnosti Firemnej platformy, otváranie tém dôležitých pre celú našu spoločnosť a hľadanie zmysluplných riešení aplikovateľných v praxi.

Pomôžte nám vytvárať lepšiu budúcnosť pre naše deti a pre celé Slovensko.

Predvyplnené tlačivo pre fyzické osoby na poukázanie 2 % dane z príjmovZ celého srdca vám ďakujeme!

Spoluorganizátor podujatia:
logo MPSVR
Partneri:
logo ČSOB logo Telecom logo Nadácia SPP logo Pekná Modrá logo Double Tree Swiss Re
Hlavní partneri:
logo DELL
Mediálni partneri:
logo TA3 logo Forbes logo Rodinka logo Profesia
Odborní partneri:
logo SARIO logo Flexipraca