SI NESPOKOJNÝ SÁM SO SEBOU, VO VZŤAHU ALEBO V PRÁCI?

Vzťahy sú téma, o ktorej sa dá rozprávať hodiny a hodiny. Najmä ak ide o vzťahy s našimi najbližšími doma, v práci, či s kamarátmi, prakticky kdekoľvek.Rozhovor s Andreou Vadkerti

Ak nemáš vyriešený vzťah k sebe, premieta sa to do Tvojich vzťahov v súkromí aj v práci.

PREČO:

Lebo to so sebou podvedome nosíš kamkoľvek ideš.

A PRETO:

Ak chceš pochopiť seba, svoje súkromné a pracovné vzťahy. Ak máš problémy doma, v rodine alebo sám so sebou. Ak sa nevieš rozhodnúť, či máš vo vzťahu, či v práci zostať, alebo odísť. Ak si nerozumieš so svojimi najbližšími doma, v práci s kolegami alebo nadriadenými. Ak Ťa nebaví ako žiješ, nebaví Ťa práca a už sa Ti do nej nechce ani chodiť a rozhoduješ sa, čo ďalej. Ak sa cítiš ako v bludnom kruhu, z ktorého nevieš vyjsť von. Ak strácaš nádej, že sa niečo zmení vo vzťahoch, v práci a celej spoločnosti.

Pozri si záznam z našej konferencie. Staň sa jej súčasťou a spolu načrieme hlbšie do jednotlivých úrovní vzťahov - osobnej, pracovnej i spoločenskej. Odhalíme podstatu toho, čo sa deje, aby sme neopakovali tie isté chyby stále dookola.

Posuň svoje existujúce vzťahy na novú úroveň a nové vybuduj na zdravých základoch.

Dňa 12.9.2023 sa na konferencii Sila vzťahov a spolupráce podelia o svoje know-how inšpiratívne osobnosti.

Každý z nich počas svojej dlhoročnej praxe nadobudol bohaté skúsenosti nielen vo svojom odbore, ale aj v oblasti vzťahov a spolupráce.
Pretože bez správne nastavených vzťahov v práci aj v súkromí by sami neboli úspešní.

V troch paneloch sme sa spolu pozreli na:

V troch paneloch sme sa spolu pozreli na:

I: MÔJ VZŤAH K SEBE A MOJIM BLÍZKYM
II: MÔJ VZŤAH K FIRME A SPOLUPRACOVNÍKOM
III: MÔJ VZŤAH K SPOLOČNOSTI

Každý panel na záver zhrnul profesionálny kouč.

KTO TAM S NAMI BOL?

MODERÁTORKA

ANDREA VADKERTI

ANDREA VADKERTI

Vyhľadávaná moderátorka konferencií, diskusných fór a politických summitov. Po odsťahovaní do zahraničia sa začala naplno venovať profesionálnemu koučingu a konzultantskej činnosti. Jej doménou sa stal neurobehaviorálny koučing a tréning tímovej kolaborácie. V súčasnosti medzi jej klientov patria najmä lídri rýchlo rastúcich sektorov IT a technológií, manažéri transformujúci celospoločenské dianie a vrcholoví reprezentanti Slovenskej republiky. Od roku 2016 je akreditovanou transformačnou koučkou a členkou Medzinárodnej konfederácie koučov ICF v Singapure.

I.panel: Môj vzťah k sebe a blízkym

Stanka Sobolová

Zakladateľka spoločnosti Šťastná žena, lektorka, sprievodkyňa a autorka. Spolu s manželom vedú projekt Včelí domček, ktorý sa venuje osvete v oblasti ekologického včelárenia, práci s deťmi a mládežou a apiterapii.

Ivana Molnárová

Bývalá výkonná riaditeľka spoločnosti Profesia.sk. V roku 2022 dostala ocenenie Manažér roka 2022. Momentálne sa venuje poradenstvu, koučingu, mentoringu a transformácii lídrov a firiem.

Martin Mažár

Školiteľ online marketingu a predajných zručností. Posledných 9 rokov sa venuje online marketingu. Je autorom niekoľkých online kurzov, stoviek blogových článkov a tiež zakladateľom podporného komunitného klubu Online lídri.

Vladimír Tlčík

Pôsobí ako kouč, mentor a etikoterapeut. Súčasne ako lektor vedie Mužské kruhy, a rôzne kurzy. Založil a vedie s ženskou lektorkou 4 ročnú školu etikoterapie ,,Muž a žena vo vzťahoch".

II. panel: Môj vzťah k firme a spolupracovníkom

Andrea Basilová

Spoluzakladateľka slovenskej technologickej spoločnosti Sensoneo, ktorá dokázala svojimi riešeniami osloviť zákazníkov vo viac ako 80 krajinách sveta. V spoločnosti zodpovedá za celkovú komunikáciu, budovanie medzinárodných partnerstiev a spoluprác.

Julianna Hložek Grmannová

Podniká s vysoko koncentrovaným kyslíkom, ktorý jej pomohol zbaviť sa zákernej choroby. Je expertkou na kyslíkové terapie. Zaviedla na Slovensku prvú značku orálnej terapie, kyslíkovú vodu Oxywater. V roku 2016 získala ocenenie Absolútna Podnikateľka Slovenska.

TOm SOVA

Medzinárodný certifikovaný tréner NLP a leadershipu. Učí svojich klientov, ako získať a udržať balans v živote. Publikoval množstvo tréningových a e-learningových programov zameraných na stres, vitalitu, šťastie, spiritualitu a osobný rast. Roky trénuje podnikateľov a vedúcich pracovníkov po celej Európe.

III.panel: Môj vzťah k spoločnosti

Jana Červenáková

Venuje sa dlhodobo manažérskemu vzdelávaniu v zdravotníctve. V roku 2016 spoluzaložila n.o. VIATICUS, ktorej cieľom je zmena postojov spoločnosti k problematike umierania a smrti. Aktuálne pôsobí v Únii miest SR ako výkonná viceprezidentka.

Daniela Piršelová

Bývalá redaktorka a moderátorka spravodajskej televízie, zakladateľka prvej klimatickej konferencie na Slovenku CLIMATE CONFERENCE SLOVAKIA. Aktuálne pôsobí v Únii miest Slovenska ako hovorkyňa a poradkyňa pre komunikáciu klimatickej krízy.

Matej Drlička

Slovenský hudobník, hráč na klarinet, hudobný manažér a producent, generálny riaditeľ Slovenského národného divadla a zakladateľ festivalu Viva Musica! V roku 2010 založil spoločnosť Viva Musica! agency, ktorá realizuje veľké hudobné produkcie na Slovensku a v Česku.

Juraj Miškov

Úspešný podnikateľ, ktorý sa intenzívne venuje rozvoju inovácií, ako organizátor najväčšej technologickej konferencie SlovakiaTech Forum Expo. Je tiež bývalý politik a minister hospodárstva. Bol spolumajiteľom známej agentúry MUV Saatchi&Saatchi.

KOUČOVIA

Lucia Wolf Klapáčová

Expertka na vzťahy, disciplínu a hodnoty. Pôsobila na manažérskych pozíciách v štátnej a verejnej správe. Od roku 2019 sa profesionálne venuje vlastnej spoločnosti, v ktorej je hlavnou koučkou a expertkou. Má certifikáciu Inštitútu Anthonyho Robbinsa (USA) a Centra pre strategické intervencie (USA).

Jana Sova Demčová

Medzinárodná NLP business trénerka, mentorka a moderátorka Organizačného rozvoja. Vedie projekty a rozvojové programy u business klientov nielen v Čechách a na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách Európy. V praxi dnes zúročuje svoje pôsobenie na seniorných pozíciách z oblasti Telco, produkcie a HR.

12.9.2023

DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava,Trnavská cesta 27/A, Bratislava 831 04 Slovensko

REPORTÁŽ O KONFERENCII

V nasledujúcej reportáži o pripravovanej konferencii môžeš nájsť odpovede na Tvoje nezodpovedané otázky.

Program konferencie

9:00 – 9:30 registrácia

9:30 – 10:00 Privítanie Andrea Vadkerti a úvodné slovo Miriam Letašiová

10:00 – 11:30 I. panel: Môj vzťah k sebe a blízkym

11:30 – 12:30 obed (v cene lístka)

12:30 – 14:00 II. panel: Môj vzťah k firme a spolupracovníkom

14:00 – 14:15 Samostatný vstup – prieskum

14:15 – 14:30 prestávka

14:30 – 16:00 III. panel: Môj vzťah k spoločnosti

16:00 – 16:30 Predstavenie komunity a žrebovanie cien

16:30 – 16:45 prestávka

16:45 – 17:45 Interaktívna diskusia v 3 samostatných skupinách

17:45 – 18:00 Záver

Konferencia Sila vzťahov a spolupráce

12.9.2023

DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava,
Trnavská cesta 27/A, Bratislava 831 04

Vezmite so sebou priateľov/ kolegov a získajte zľavu 20% so zľavovým kódom. Pre bližšie informácie nás kontaktujte e-mailom na info@srdce-slovenska.sk
Zľava platí pri kúpe 3 a viac kusov.

PARTNERI KONFERENCIE

PARTNERI KONFERENCIE

NAŠA GALÉRIA

UDIALO SA